Hakkımda

Fotoğrafım
1973 ADANA Doğumluyum. İlk ve lise eğitimimi Adana da aldım. Ressam Mustafa DULDA hocamın atölyesinde 2 yıl desen eğitimi aldım. 1994 yılında İzmir Dokuzeylül GSF nin Resim bölümünde egitime başladım. Adem genç hocamın ilgisi ve disipliniyle resim egitimi aldım. 1997 ile 2005 arasın da farklı otellerin iç ve dış dekorlarını yaptım. 2003 ve 2008 arasında da farklı film, dizi, reklam ve yarışma proğramlarının dekorlarını yaptım. Bir çok sanat yönetmeniyle çalıştım ve hala çalışmaya devam ediyorum. buyoğlun'da bulunan atölyemde birçok sanat yönetmenine dekor yapıyorum.

İzleyiciler

13 Aralık 2008

"AMMAN DİKKAT" YARIŞMA DEKORU - TV COMPETITION SHOW DECOR

Kanal 1 için yapılan yarışma dekoru. Duvarlardaki bürüt beton ve taş duvar efektleri strafor ile gerçekleştirildi. Yarışmacıların kapı olarak kullandıkları yelpaze dekor, demir konstrüksiyon üzerine bronz, altın ve gümüş efektli polyesterler ve taş efektli strafor ile yapılmıştır.

This decor was built for a Tv Competition Show. Walls were made of styrofoam. To have the beton and stone appereance a specific covering method has applied. Fan shaped door decor was built on a metal construction with gold, silver and bronze effected polyesters and stone effected styrofoam.

Hiç yorum yok: