Hakkımda

Fotoğrafım
1973 ADANA Doğumluyum. İlk ve lise eğitimimi Adana da aldım. Ressam Mustafa DULDA hocamın atölyesinde 2 yıl desen eğitimi aldım. 1994 yılında İzmir Dokuzeylül GSF nin Resim bölümünde egitime başladım. Adem genç hocamın ilgisi ve disipliniyle resim egitimi aldım. 1997 ile 2005 arasın da farklı otellerin iç ve dış dekorlarını yaptım. 2003 ve 2008 arasında da farklı film, dizi, reklam ve yarışma proğramlarının dekorlarını yaptım. Bir çok sanat yönetmeniyle çalıştım ve hala çalışmaya devam ediyorum. buyoğlun'da bulunan atölyemde birçok sanat yönetmenine dekor yapıyorum.

İzleyiciler

08 Aralık 2008

HAZİNE AVCISI JACK HUNTER AMERİKAN TV DİZİSİ - JACK HUNTER AND THE LOST TREASURE OF UGARIT AMERICAN TV SERIES

Nevşehir'de kurulan bu dekordaki lahit ve heykeller değişik malzemeler kullanılarak yapıldı. Her bir strafor heykelin yapımı iki gün sürdü. Lahit, içindeki ağaç konstrüksiyonun üzerine parça straforlar eklenerek yapıldı. Kabasını oluşturan bu malzemelerin üstüne alçı döküldükten sonra boyandı. Tarihi bir hanın içine yapılan bu dekorun büyük bir kısmı strafor ile yapılmıştır. Sanat yönetmeni Çağrı Aydın.

While making the Sarcophagus and sculptures in this decor which was built in Nevşehir, different materials were used. It took two days to make each sculpture. The Sarcophagus was made of sytrofoam pieces added on a wooden construction. This common constitution was covered with gypsum plaster and then coloured. Most part of this decor that is built in a historical hostelry was made of styrofoam. Art Director is Çağrı Aydın.

Hiç yorum yok: