Hakkımda

Fotoğrafım
1973 ADANA Doğumluyum. İlk ve lise eğitimimi Adana da aldım. Ressam Mustafa DULDA hocamın atölyesinde 2 yıl desen eğitimi aldım. 1994 yılında İzmir Dokuzeylül GSF nin Resim bölümünde egitime başladım. Adem genç hocamın ilgisi ve disipliniyle resim egitimi aldım. 1997 ile 2005 arasın da farklı otellerin iç ve dış dekorlarını yaptım. 2003 ve 2008 arasında da farklı film, dizi, reklam ve yarışma proğramlarının dekorlarını yaptım. Bir çok sanat yönetmeniyle çalıştım ve hala çalışmaya devam ediyorum. buyoğlun'da bulunan atölyemde birçok sanat yönetmenine dekor yapıyorum.

İzleyiciler

23 Aralık 2009

KOLPAÇİNO İÇİN CESET - CORPSE FOR TURKISH MOVIE "KOLPAÇİNO"


Kolpaçino Filmi için hazırlanan ceset, normal bir insanın hareketlerini yapar. Bir yerden atıldığında ya da bir araba çarptığında eklem yerleri gerçekci hareket etmektedir. Ceset sünger mankenler gibi değildir, demir konstrüksiyon ile inşa edilmiştir.

This corpse was built for the Turkish movie "Kolpaçino". It moves like normal human being when it is thrown from somewhere or hit by a car. It has metal construction underneath.

Hiç yorum yok: